Czasami nie trzeba bardzo wiele, aby pomóc drugiej osobie. Dowód temu dała rzeszowska firma EKPO, administrująca internetowym sklepem Narzedziowy24.eu która przekazała niewidomemu Karolowi Kowalskiemu zestaw kluczy rowerowych, który jak się później okazało - bardzo szybko się przydał!
Karol Kowalski to 32-letni niewidomy. Pomimo tego ograniczenia Karol jest niesamowicie aktywnym młodym człowiekiem. Uwielbia jazdę na rowerze, ma swój tandem, który naprawia i dopieszcza sam. Mieszka w małym miasteczku Ryn w okolicach Giżycka i stale poszukuje osoby/osób, które by z nim pojeździły na tandemie. To jest jego pasja. Oprócz innych, takich jak mechanika i militaria.
Aby nieco ułatwić mu rowerowe eskapady rzeszowska firma przy współpracy z marką BAHCO przekazała Karolowi wysokiej jakości zestaw kluczy rowerowych, których ten używać będzie mógł w czasie swoich rowerowych eskapad.
Jesteśmy szczęśliwi mogąc pomóc Karolowi i chociaż w tak drobny sposób dołożyć cegiełkę do realizacji Jego marzeń. Wraz z renomowanym producentem narzędzi – firmą BAHCO chcieliśmy po prostu zrobić coś dla tego wyjątkowego człowieka, który od pierwszych chwil zrobił na nas ogromne wrażenie – powiedział Jakub Zaczkiewicz z firmy EKPO.
O tym jak przydają się nawet takie drobne pomoce, przekonać można się na filmie, który Karol Kowalski umieścił w mediach społecznościowych

https://www.facebook.com/KowalBike/videos/672254693497419