21 września br. o godz. 17.00 w Filharmonii Opolskiej odbędzie się koncert II Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Osób Niewidomych. Darmowe wejściówki będą dystrybuowane od 18 sierpnia, ale można już je rezerwować. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane obejrzeniem występów mogą zgłaszać się po darmowe wejściówki do organizatora przeglądu, Okręgu Opolskiego PZN. Najlepiej zrobić to mailowo, wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści należy napisać liczbę biletów oraz imię i nazwisko osoby, która je odbierze. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wejściówki będą dostępne do odbioru od 18 sierpnia w siedzibie okręgu PZN przy ul. Kościuszki 25/1. Osoby spoza Opola, które nie będą mogły odebrać biletów osobiście, proszone są o podanie adresu do wysyłki wejściówek.

Okręg Opolski ma również propozycję noclegów. Osoby, które chcą dojechać na koncert z odległych miejscowości, mogą nocować w akademikach Uniwersytetu Opolskiego. Kampus położony jest ok. 1,5 km od Filharmonii Opolskiej. Pokoje można rezerwować wyłącznie za pośrednictwem biura okręgu. Zgłoszenia można przesyłać mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (77 442 61 15).

Projekt finansowany jest przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON.